Zapytaj o koszt certyfikatu

Świadectwa charakterystyki energetycznej - cała Polska.

  • Home
  • Świadectwa charakterystyki energetycznej - cała Polska.

Wykonujemy świadectwa energetyczne budynków i lokali: mieszkalnych, usługowych i użyteczności publicznej.

Misją naszej firmy jest popularyzowanie zagadnień energooszczędnych w budownictwie. Wraz z sporządzonym przez nas certyfikatem energetycznym inwestor ma szansę uzyskać opinie lub poradę dotyczącą przewidywanego zużycia energii w danym budynku i możliwości ograniczenia kosztów związanych z zapewnieniem komfortu cieplnego w audytowanym obiekcie.

Certyfikaty energetyczne budynków sporządza się  mając na uwadze istniejący stan obiektu. Audytor  przeprowadza w miejscu inwestycji wizję lokalną i sporządza obmiar robót (najlepiej w oparciu o dokumentacje budowlaną). 

Koszt rzetelnego sporządzenia świadectwa charakterystyki dla domu jednorodzinnego lub mieszkania, zależy od jego powierzchni, kubatury, dostępności dokumentacji projektowej, zastosowanych rozwiązań w zakresie instalacji C.O. i c.w.u. 

Cena świadectwa charakterystyki energetycznej może oscylowac w granicach od 300 zł dla lokalu mieszkanego typu M4, do 2000 zł dla budynku usługowo/przemysłowego. 

*Ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mają charakter orientacyjny.

Jeśli chcą Państwo uzyskać szczegółowe informacje dotyczące ceny świadectwa charakterystyki energetycznej konkretnej nieruchomości, zapraszam do złożenia zapytania mailowego przez nasz formularz kontaktowy bądź tel. pod nr 660 871 513.

Gwarantujemy wysoką jakość usług , indywidualne podejście do klienta, otwartość na współpracę, atrakcyjne ceny i sprawną realizację.

Sporządzmy również charakterystyki energetyczne projektowanych budynków. Posiadamy atrakcyjną ofertę dla biur architektonicznych i indywidualnych klientów. Zapraszam do współpracy.       

NOWOŚĆ!

Certyfikat energetyczny ONLINE!

PROMOCJA!!!

Do końca bieżącego miesiąca zlecając naszej firmie wykonanie świadectwa energetycznegootrzymają Panstwo 30% rabat na wykonanie podstawowego  badania  kamerą termowizyjną.

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo po złożeniu  mailowego   zapytania o wycenę lub pod nr tel. 660 871 513 .